Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7299)
Patera, Wilhelm Süs, Karlsruhe, ok. 1910 r.
Patera dwudzielna z pełnowymiarową rzeźbą, majolika sygnowana.

Wymiary:26x38x19 cm

3 300 zł

01-12-2023
Kosz na owoce, WMF, ok. 1900 r.
Secesyjna patera na owoce

Plater sygnowany, wkład szkło bezbarwne, cięte

Wymiary: 34x15x23 cm

Reprodukowany: Art nouveau domestic metalwork from Württembergische Metallwarenfabrik 1906, str. 344, nr kat. 113

1 900 zł

30-11-2023
WASILKOWSKI Władysław Kazimierz (1860 Lublin - 1934 Warszawa)
“Odpoczynek” 1913 r.
Pastel na papierze, sygnowany i datowany l.d. Kaz. Wł. Wasilkowski 1913”.

Wymiary w ramie: 60x50 cm (45x35 cm)

16 000 zł

29-11-2023
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
„Pejzaż wiosenny” 1926
Pastel na papierze, sygnowany i datowany p.d. „Mieczysław Reyzner 1926”.

Wymiary w ramie: 60x45 cm (35x50 cm)

4 200 zł

29-11-2023
MEDALIK Z ANIOŁEM, FRANCJA XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne
grawerowane detale
wymiary: 2,0 x 2,5 cm z zawiesiem, masa: 2,22 g; sygn.: „CCHARL”

ID 3266/KGS
28-11-2023
KAREA Gemstone Space
Komplet kominkowy
(zegar + 2 kandellabry) brąz, marmur II poł. XIX w.
wys. kandelabra 65 cm wys. zegara 55 cm
28-11-2023
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Para kandelabrów
brąz, marmur XIX w.l wys. 50 cm
28-11-2023
"Śpiąca Ariadna"
marmur XIX w. wys. 37 cm dłł. 50 cm gł. 15 cm
28-11-2023
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
"Wilki"
akwarela 20 x 15 cm
28-11-2023
liczba obiektów: 7299