złoto pr. 0,750
grawerowane detale
12 szt. półpereł
wymiary z zawiesiem: 5,5 x 3,3 cm
masa: 5,09 g
ID 3049/KGS
28-11-2023
KAREA Gemstone Space
Cukiernica
srebro pr. 3 waga 350 g lata 20. XX w. wys. 9 cm szer. 13 cm g.ł. 10 cm
28-11-2023
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Etażerka w stylu Boulle’a, Francja, XIX w.
Stolik - etażerka z trzema blatami, wsparty na czterech nóżkach. Całość fornirowana, ozdobiona intarsjowanymi ornamentami floralnymi; inkrustowana masą szylkretową, żyłkami i blachą mosiężną oraz okuciami z brązu złoconego.
Konstrukcja - mahoń, sosna; zbliżony do owalu, falisty w zarysie, wsparty na kabriolowych nogach, inkrustowany masą szylkretową, żyłkami i blachą mosiężną oraz okuciami z brązu złoconego.
26 000 zł
27-11-2023
Pierścionek złoty z rubinami
Masa łączna : 5.470 g.
Próba : ok. 0.750
37 szt. rubinów, łącz. ok. 4.30 ct.
Rozmiar : 15
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ
8 000 zł
26-11-2023
Galeria 32
Srebro 830, waga 160 g. wym. 13x9x1,7 cm.. puncowane; w owalu trzy wieże z liczbą 04, 830S, J.T.M oraz monogram probierza Christiana F. Heise CFH Dania Kopenhaga probierz Christian F.Heise (1904-1932) 1904 r.
3 100 zł
24-11-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka srebrna srebro pr. 925, szkło kobaltowe barwione. Waga srebra 114 g. brutto 214 g. Cechowana topazio 0,925 w koronie FMT. FM Topazio Portugalia Porto XXw.
950 zł
24-11-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Wisior z wojownikiem rzymskim, XIX w.
Złoto pr. 585, gemma intaglio w onyksie, rewers agat.