Zelektryfikowana, mosiężna, złocona lampa podłogowa z regulowaną wysokością, na podstawie zamontowany jest marmurowy okrągły blat, który jest idealnym miejscem na odstawienie filiżanki lub książki. Klosz wykonany ze szkła.
4 400 zł
23-11-2023
Stolik pomocniczy, XIX w.
Stolik masyw orzech, ręcznie rzeźbiony.
Wysokość 70 cm, średnica blatu 45 cm.
2 700 zł
23-11-2023
Krzyżyk z szafirami i diamentami
Złoto 14-karatowe, szafiry, diamenty.
Waga: 2,47 g
Wymiary: 3,5x2 cm
1 900 zł
23-11-2023
22-11-2023
CONNAISSEUR
Niesygnowany.
II połowa XVIII wieku
22-11-2023
CONNAISSEUR
Kolczyki z ametystami
Złoto pr. 585, ametysty.
Długość: 6 cm
1 950 zł
22-11-2023
Bransoletka art deco z brylantami
Platyna, brylanty.
Czystość: SI
Masa brylantów: 0,8 ct
Waga: 10,37 g
Długość: 17,5 cm
12 500 zł
22-11-2023
złoto pr. ~ 0,750
grawerowane
1 szt. diament ~ ct 0,03 ct G/VS
długość: 6,6 cm, masa: 1,56 g