Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7299)
Szkło szlifowane, okute srebrem pr. 800, sygnowane, wieczko ruchome, na zawiasie.

Wysokość: 26 cm

2 700 zł

17-11-2023
Dzban, Martin Hall & Co Ltd, Londyn, 1873 r.
Bogato zdobiony repusowaną i grawerowaną dekoracją dzban; srebro pr. 925, złocone, puncowane.

Waga: 1330 g

Wysokość: 28,5 cm

Średnica podstawy: 16,7 cm

18 000 zł

17-11-2023
Krzyżyk złoty z granatami
Masa łączna : 4.000 g.
Próba : 0.375
6 szt. granatów (markizy) 7 x 4 mm.
12 szt. granatów śr. 2 mm.
Wymiar : 45 x 28 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.
(łańcuszek sprzedawany osobno)

900 zł

17-11-2023
Galeria 32
Krzyżyk Carska Rosja złoty
Masa łączna : 1.700 g.
Próba : 0.583 "56"
Wymiar : 38 x 21 mm.

850 zł

17-11-2023
Galeria 32
Piękna CUKIERNICA, JULIUS LEMOR, WROCŁAW 1824-34 r.
SREBRO,358 gr.
Wymiary: 11 cm x 16 cm, wys. 7,5 cm

6 000 zł

16-11-2023
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Świecznik trzyświecowy platerowy Taunton Reed & Barton. plater wys, 41 cm. szer. 40 cm. sygnowany; znak firmowy, Reed&Barton, 800. Firma Reed & Barton (czynna 1824-2015) Znana amerykańska wytwórnia sreber i platerów (zał. 1824),

1 250 zł

16-11-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figurka porcelanowa Czapla szara Karl Ens 33 cm.
porcelana farby podszkliwne wys.33 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS. Para czapli szarych. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.
Obiekt został sprzedany

1 650 zł

16-11-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys. 22 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.

1 500 zł

16-11-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka, XX w.
Srebrna solniczka pr. 800 ze szklanym wkładem i łyżeczką.

Wymiary: 5,5x8x4,5 cm

Długość łyżeczki: 6,5 cm

Waga: 79 g

850 zł

16-11-2023
liczba obiektów: 7299