Olej na płótnie, sygn. słabo widocznie l.d. “E.Boehm”.
Wymiary w ramie: 40x60 cm (32x54 cm)
6 900 zł
16-11-2023
Komplet kieliszków do wina, WMF, XX w.
Zestaw sześciu kieliszków do wina. Szkło transparentne oraz barwione w masie, cięte, szlifowane.
Wysokość: 21 cm
Średnica: 8,5 cm
1 700 zł
15-11-2023
Kielich
z kartuszem i monetą w dnie, srebro 12 Polska I poł. XIX w.
Waga: 220g. w. 17,5 cm.
NR KAT. 190R
14-11-2023
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Komplet łyżeczek w etui
Srebro "Sterling" Sygn. Yamato Bross Kobe Japan
Dek. plastyczna i grawerowana
Waga: 42 g. Wym: 25. dł. 9,5 Etui 16 x 11,5 cm
NR KAT. 478R
14-11-2023
Zapalniczka gabinetowa
w formie muszli, srebro 925, sygn. MARIO BUCCELLATI. Waga: 167g. NR KAT. 876
14-11-2023
Cukiernica klasycystyczna, skrzynkowa, na czterech nóżkach (wtórnych); srebro pr. 13, inicjały złotnika "JZ" oraz cecha lombardowa
Wymiary: 14x9x9 cm
Waga: 470 gram
7 200 zł
14-11-2023
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.
Wymiary: 7x14x9 cm
Waga: 395 g
5 500 zł
14-11-2023
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, zdobiona dekoracją roślinną; srebro pr. 800, puncowane, inicjały złotnika "F.S".
Wymiary: 15x13x10 cm
Waga: 470 g
6 900 zł
14-11-2023
Łabęcki / Warszawa 1893 r. / Skarbonka Żydowska
Srebro, waga 423gr.
Wymiary: wys.17 cm śr. podstawy 11 cm. śr. góra 9 cm.