Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7298)
Figura sakralna, XVIII w.
Pełnoplastyczna rzeźba w drewnie, polichromowana, złocona.

Wysokość: 68 cm

7 900 zł

08-11-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
"Las we mgle"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. "Maciej Nehring".

Wymiary w ramie: 91x75 cm (78x62 cm)

7 500 zł

08-11-2023
Cukiernica, Austria, po 1922
Cukiernica w formie kosza z wkładem srebrnym; srebro pr. 800, puncowane.

Wysokość z podniesionym pałąkiem: 17,5 cm

Wymiary: 7x10x10 cm

Waga: 250g

2 500 zł

07-11-2023
Cukiernica, Rosja, Sankt Petersburg, 1825 r.
Cukiernica w formie kosza z ruchomym pałąkiem. Srebro puncowane, złocone wewnątrz pr. 84, probierz Aleksandr Ilyich Yashinkov (aktywny 1795-1826).

Wymiary:9,5x11,5x10 cm

Wysokość z podniesionym pałąkiem: 14,5 cm
Waga: 297 g

4 500 zł

07-11-2023
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, XIX/XX w.
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, bogato zdobiona dekoracją roślinną; sygnowana, punca złotnika “KS”.

Wymiary: 14x13x11,5 cm

Waga: 523 g

8 900 zł

07-11-2023
Figura Maria Magdalena, XVIII w.
Pełnoplastyczna rzeźba w drewnie, polichromowana i złocona

Barokowa rzeźba Marii Magdaleny, odzianej w złoty płaszcz, w dłoniach trzyma naczynie z olejkami

Wysokość 90 cm, wymiary podstawy: 34x20 cm

7 900 zł

06-11-2023
Srebro pr. 800, puncowane, szkło bezbarwne, cięte

Wymiary: 52x32x18 cm, waga łączna 4050 g. (srebro 2050 g)

16 000 zł

06-11-2023
Naszyjnik z korali szlachetnych, zapięcie złote
Masa łączna : 64.500 g.
Próba : ok. 0.750
165 szt. korali szlachetnych (corallium rubrum), śr. 6.5 mm.
Wymiar : dł. 122,5 cm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.

6 500 zł

04-11-2023
Galeria 32
Masa łączna : 47.800 g.
Próba : ok. 0.585
88 szt. korali szlachetnych (corallium rubrum), śr. 7.3 mm.
1 szt. kamea wyrzeźbiona w koralu szlachetnym, owal 19 x 10 mm.
Wymiar : dł. 19 cm.

7 800 zł

04-11-2023
Galeria 32
liczba obiektów: 7298