Orzechowa komoda o falistym froncie i prostych bokach, czteroszufladowa, intarsjowana, wsparta na czterech nogach.
Wymiary: 70x60x36 cm
6 900 zł
06-12-2023
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
“Biskup”
Ołówek i kredki na papierze, na rewersie pieczęć autorska.
Wymiary w ramie: 35x30 cm (18x13,5 cm)
Obiekt został sprzedany
8 500 zł
06-12-2023
ZAKRZEWSKI Władysław (1903-1944)
“Kościół Mariacki”, przed 1932 r.
Olej na kartonie, sygn. l. d. „Zakrzewski”.
Wymiary w ramie: 63x53 cm (50x39 cm)
6 500 zł
06-12-2023
złoto
ażurowy
grawerowany
średnica: 2,3 cm
długość z zawiesiem: 3,2 cm
masa: 3,25 g
ID 3050/KGS
04-12-2023
KAREA Gemstone Space
Masa łączna : 21.200 g.
Próba : ok. 0.800
korale szlachetne (corallium rubrum), śr. 3.7-4.2 mm.
1 szt. koral kaboszon (markiza), 18 x 5 mm.
Wymiar : dł. 19.4 cm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.
2 500 zł
02-12-2023
Galeria 32
Masa łączna : 3.300 g.
Próba : ok. 0.875
1 szt. onyks (kaboszon), 26 x 20 mm.
14 szt. turkusów (kaboszony), 3-2.5 mm.
11 szt. granatów, 5 x 3.5 mm, 4-2 mm
Wymiar : 80 x 40 mm.
Pod onyksem otwierany sekretnik
3 600 zł
02-12-2023
Galeria 32
Cukiernica srebrna złocona.
Cukiernica srebrna. srebro, złocona wewnątrz , kość, pr. 800, waga 366 g. wym.14x17x13 cm.
3 200 zł
01-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica porcelanowa, częściowo złocona, ręcznie malowana dekoracją Imari, sygnowana. Malarz dekoracji Michael Bayer (czynny 1787-1824).
Wysokość: 10 cm
Średnica: 9 cm
1 200 zł
01-12-2023
Johann Kändler "Zbierający jabłka", Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.