Masa łączna : 4.700 g.
Próba : ok. 0.333
1 szt. granat, 14 x 10 mm.
16 szt. granatów, śr. 2.5-4 mm.
Rozmiar : 17
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta
1 550 zł
11-12-2023
Galeria 32
Żardiniera, pocz. XX w.
Platerowana żardiniera z wkładem szklanym. Na stopie wygrawerowany monogram "KJ".
Wymiary: 17,5x35x14,5 cm
1 500 zł
11-12-2023
Żardiniera, Polska, pocz. XX w.
Żardiniera w stylu wiedeńskiego art deco; szkło, plater, sygnowany nieczytelnie.
Wymiary: 21x44x22 cm
1 950 zł
11-12-2023
, 1855
12 000 zł
09-12-2023
Monety i Antyki - internetowy antykwariat
Skrzynia dębowa, XVIII w.
Bogato rzeźbiona skrzynia dębowa, zamykana na klucz.
Wymiary: 47x80x46 cm
4 900 zł
08-12-2023
Cukiernica srebrna Francja duża 635 g.
srebro złocone wewnątrz. srebro próby 1 (950) wys. 19 cm, śr. 13 cm, z uszami 18 cm.; waga 635 g. cechowana; głowa Minerwy z próbą 1 oraz w rąbie znak firmowy w rąbie L/w trójkącie gwiazda/B. Paryż po 1888.
3 800 zł
08-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys. 40 cm. szer. 35 cm. podstawa 16x16 cm. Sygnowana: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS papuga czerwona Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.
3 000 zł
08-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szkło , Srebro, próba 800, wys. 26 cm szkło, okucie wylewu z rączką srebrne. Puncowanie: nr.11211, półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy WTB. Niemcy. Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, po 1888 r.
1 950 zł
08-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szkło barwione w masie, sygnowane: “R.HLOUSEK”, “Moser Karlsbad”.