Olej na kartonie, sygn. p.d. „Błażej Iwanowski 1945”.
Wymiary w ramie: 54x39 cm (49x34 cm)
4 900 zł
13-12-2023
WERNER August Teodor (1836 Warszawa - 1902 Warszawa)
Chochla srebrna Warszawa, Teodor Werner 1874 r.
łyżka wazowa Srebro złocone, próba 84, waga 236 g. dł.34 cm. czarka 10x8 cm. puncowanie: WERNERiSa/OC/1874/84/ dwugłowy orzeł;, Warszawa, Teodor Werner 1874 r.
1 900 zł
12-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, OKRES MIĘDZYWOJENNY
żółte i białe złoto pr. 0,585
1 diament ~ 0,80 ct J/SI2
rozmiar: 21
masa: 4,42 g
ID 3295/KGS
12-12-2023
KAREA Gemstone Space
Pierścionek z brylantami
Złoto pr. 585 , brylanty.
Waga kamieni: 0,5 ct
Waga: 5,11 g
Rozmiar: 14/15
3 900 zł
12-12-2023
Pierścionek z brylantami
Złoto, brylanty.
Masa kamieni: 0,4 ct
Rozmiar: 14
3 900 zł
12-12-2023
Pierścionek z brylantami
Złoto pr. 585 , brylanty.
Masa kamieni: 0,3 ct
Waga: 3,1 g
Rozmiar: 14/15
Obiekt został sprzedany
3 600 zł
12-12-2023
Kolczyki z białego złota z perłami "mabe"
Masa łączna : 5.600 g.
Próba : ok. 0.585
2 szt. pereł "mabe", śr. 14 mm.
Wymiar : śr. 17 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.
2 500 zł
11-12-2023
Galeria 32
Pierścionek z białego złota z perłą "mabe"
Masa łączna : 6.500 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. perła "mabe", śr. 15.4 mm
Rozmiar : 13