Masa łączna : 5.600 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. cytryn (łezka), 24 x 15 mm.
Wymiar : 35 x 16 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.
(łańcuszek sprzedawany osobno)
2 850 zł
16-12-2023
Galeria 32
Masa łączna : 4.000 g.
Próba : 0.585
1 szt. brylant
1 szt. jadeit rzeźbiony
Wymiar : 35 x 13 mm.
2 500 zł
16-12-2023
Galeria 32
Wisiorek XIX w. złoty z kameą w lawie wulkanicznej
Masa łączna : 3.800 g.
Próba : 0.585
1 szt. kamea w lawie wulkanicznej
Wymiar : 45 x 15 mm.
1 250 zł
16-12-2023
Galeria 32
srebro, próba 13, waga 738 g. wym. 36x24x6 cm. Puncowana: data 18 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża z cyfrą 13? , oraz rok.182?(przetarta) , VR (znak bity w Galicji od 1811 r. ), TF znak bity w latach 1810-1824(Taxfreistempel) na krawędzi wyryty mon
4 400 zł
15-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
FISCHHOF (A. L. Terni) Georg (1859 - 1914)
“Pejzaż śródziemnomorski”
Olej na płótnie, sygnowany pseudonimem: “J. Renard”.
Wymiary w ramie: 78x98 cm (60x80 cm)
6 800 zł
15-12-2023
Pierścionek złoty z koralami antykwarycznymi
Masa łączna : 10.200 g.
Próba : 0.585 "3"
3 szt. korale antykwaryczne, 7.2-8.5 mm.
Rozmiar : 22
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta
3 800 zł
14-12-2023
Galeria 32
Pierscionek złoty z szafirem i diamentami
Masa łączna : 3.370 g.
Próba : ok. 0.585
2 szt. diamentów, łącz. ok. 0.34 ct., J-K/SI-P
1 szt. szafir, ok. 0.28 ct.
Rozmiar : 20