Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7299)
PIERŚCIONEK EMALIOWANY, 1 POŁ. XIX W.
złoto brak pr.
srebro
7 rozet diamentowych ł. ~ 0,30 ct P/SI
emalia czarna
rozmiar: 12,5
masa: 3,07 g

ID 3171/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, POCZ. XX W.
złoto brak pr.
2 rozety diamentowe
długość: 1,6 cm
masa: 2,59 g
dołączono: oryginalne opakowanie

ID 3350/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK ART DÉCO, FRANCJA, L. 20.-30. XX W.
platyna brak pr.
1 rozeta diamentowa
rozmiar: 16
masa: 1,08 g

ID 3354/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
żółte i białe złoto pr. 0,750
6 rozet diamentowych
długość: 5,6 cm
masa: 2,55 g

ID 3359/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
WISIOREK ART DÉCO, L. 20. XX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne
1 diament 0,062 ct H/SI
wymiary: 1,5 x 3,5 z zawiesiem
masa: 1,30 g

ID 3360/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
Pierścionek z brylantami i cyrkoniami
Złoto żółte pr. 750, brylanty, cyrkonie.

Masa brylantów: 0,18 ct

Waga: 4,9 g

Rozmiar: 18

3 950 zł

19-12-2023
plakieta cynowa sygn. bracia Klotz wym.22 x 27... , 1918

800 zł

18-12-2023
Monety i Antyki - internetowy antykwariat
ORDA Napoleon (1807-1883)
“Ogrodzieniec”, ok. 1880 r.
Litografia na papierze, sygnowana.

Odbitka pracowni litograficznej Maksymiliana Fajansa.

Wymiary: 38,5x42,5 cm (25x29 cm)

550 zł

18-12-2023
ORDA Napoleon (1807-1883)
“Zamek w Dębnie”, ok. 1880 r.

550 zł

18-12-2023
liczba obiektów: 7299