Pejzaż zimowy , olej na płótnie, wym. 65 x 50 cm. (z ramą 80x65 cm.)sygnowany p.d.: K. Mackiewicz
6 000 zł
20-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
akwarela, wym.. 43 x 78,5 cm w świetle passe-partout, z ramą 64x96 cm. sygnowana i datowana p.d. "Eugeniusz Geppert 1946"
8 500 zł
20-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pierścionek z lapis lazuli
Pierścionek w stylu Art Deco, złoto pr. 585, lapis lazuli
Waga: 4,5 gram
Rozmiar: 21
3 200 zł
20-12-2023
metal nieszlachetny
granaty fasetowane
obwód: 20 cm
masa 17,77 g
ID 3139/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA W FORMIE KSIĘŻYCA Z GWIAZDĄ, KON. XIX W.
metal nieszlachetny
granaty fasetowane
średnica: 2,7 cm
masa 4,54 g
ID 3138/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z MOTYWEM DWÓCH KWIATÓW, 2 POŁ. XIX W.
złoto brak pr.
14 granatów fasetowanych ł. ~ 1,50 ct
1 perła hodowana średnica: 4,2 mm
rozmiar: 14
masa: 4,52 g
ID 3201/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
złoto brak pr.
33 rozety diamentowe ł. ~ 0,30 ct H-J/SI-P
wymiary: 5 x 1 cm
masa: 6,78 g
ID 3340/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
białe złoto brak pr. (~ 0,750)
2 diamenty ł. ~ 0,22 ct G/VS2-SI2
22 rozety diamentowe ł. ~ 0,22 ct H-J/VS2-SI2
długość łańcuszka: 47 cm
wymiary wisiorka: 3,5 x 3,5 cm
masa: 13,76 g
ID 3304/KGS
19-12-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
srebro
3 półrozety holenderskie
6 rozet diamentowych
rozmiar: 21
masa: 3,60 g