Lampa naftowa, pocz. XX w., cyna, kamień, szkło barwione, malowane, trawione, szlifowane. Wymiary: wys. – 63,5 cm, podstawa – 14 cm x 14 cm. Klosz współczesny matowiony, szlifowany. Kominek sygnowany MATADOR 15‘’. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/lampa-naftowa-4/