NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `PIERWSZY | ŚNIEG | P. 30 | 1964 | 100 x 70 | JERZY NOWOSIELSKI`
Estymacja: 180 000 - 300 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu (Tychy), ok. 1982-1984
akwarela, ołówek/karton, 32,4 x 22,9 cm
sygnowany i opisany w prawym dolnym rogu: `J. N. TYCHY`
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
akwarela, ołówek/karton, 32,4 x 22,8 cm
sygnowany i opisany w prawym dolnym rogu: `J. N. Tychy`
Estymacja: 14 000 - 22 000 zł
Bez tytułu (Hajnówka), 1978 r.
akwarela, ołówek/karton, 39,2 x 30,9 cm
sygnowany w prawym dolnym rogu: `J. N.`, oraz opisany na odwrocie w lewym dolnym rogu: `Hajnówka | szkic do projektu polichro- | mii 1978`
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie u góry: `"Dziewczyny na statku" | Jerzy Nowosielski, 13 grudnia 1981 Kraków`
Estymacja: 300 000 - 400 000 zł
tusz/papier, 48,9 x 39,3 cm
sygnowany i datowany w lewym górnym rogu: `JERZY NOWOSIELSKI 1975`
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
ołówek/papier, 36,2 x 46,5 cm
sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu: `JERZY NOWOSIELSKI 51`
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
serigrafia barwna/papier, 85,5 x 70 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Jerzy Nowosielski 1998` oraz l.d.: `6/50`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
serigrafia barwna/papier, 80,9 x 60,9 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Jerzy Nowosielski 1999` oraz l.d.: `43/50`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
ołówek, papier;
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. NOWOSIELSKI
olej, płótno, 73 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1977
Estymacja: 100.000 - 120.000 zł
Olej, płótno; 50 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: J. Nowosielski 1969
Estymacja: 70.000 - 80.000 zł
Olej, deska; 37 x 27 cm
Sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1950
Estymacja: 30.000 - 35.000 zł
olej/płótno, 100 x 80,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JERZY NOWOSIELSKI | 1978`
Estymacja: 150 000 - 180 000 zł
serigrafia barwna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jerzy Nowosielski 1997`, l. d. nr ed. `10/60`
Estymacja: 6 000 - 8 500
ołówek/papier, 39,7 x 22,7 cm
sygnowany l.d.: `J.N.`
Estymacja: 5 000 - 6 000
ołówek/papier, 34,7 x 24,6 cm
sygnowany i datowany p. d.: `JERZY NOWOSIELSKI 1959`
Estymacja: 5 000 - 6 000
akwarela, atrament,
20 x 28,8 cm,
sygn.
Dar Fundacji Nowosielskich
tusz, papier;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski