Masa łączna : 6.120 g.
Próba : ok. 0.750
93 szt. diamentów (trapezy), łącz. ok. 1.10 ct., I/VS-SI
Rozmiar : 14
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ
4 800 zł
04-02-2024
Galeria 32
Pierścionek z białego i żółtego złota z diamentami
Masa łączna : 2.400 g.
Próba : ok. 0.585
3 szt. diamentów, łącz. ok. 0.15 ct., I/VS-SI
8 szt. diamentów, łącz. ok. 0.05 ct., I/VS, 8/8
Rozmiar : 20
3 500 zł
04-02-2024
Galeria 32
BALCERZAK Alojzy (1930 - 2021)
"Koszelówka"
olej, płótno 65 x 85 cm sygn. l.d.: A. Balcerzak
03-02-2024
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
"Nenufary"
olej, płótno 65 x 95 cm sygn. p.d.: A. Balcerzak
03-02-2024
"Koszelówka"
olej, płótno 55 x 65 cm sygn. p.d.: A. Balcerzak '98
03-02-2024
STRZAŁECKI Janusz (JAST) (1902 Warszawa - 1983 Warszawa)
"Martwa natura"
gwasz 46 x 52 cm sygn. p.d.: J Strzałecki
03-02-2024
SPINKI MANKIETOWE, 1 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,333
grawerowane detale
2 szt. cytrynów
1 szt. ametyst ~ 7,00 ct
1 szt. turmalin zielony ~ 2,50 ct
wymiary: 1,5 x 1,5 cm
masa: 8,73 g
ID 3498/KGS
02-02-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZA ART DECO, L. 20. XX W.
złoto pr. 0,750, platyna pr. 0,950,
8 szt. diam. ł. ~ 0,25 ct G-H/VS-P
8 szt. diam. ł. ~ 0,08 ct G-H/SI-P
8 szt. szaf. fasetowanych w formie księżyca ł. ~ 0,30 ct, śr.: 2,1 cm
masa: 3,10 g
stan zachow. pęknięcia i wyszczerbienia kilku szafirów
ID 33