Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7308)
WISIOREK ART DECO, L. 20. XX W.,
złoto pr. 0,585
1 szt. diament ~ 0,33 ct H/SI1
1 szt. diament ~ 0,11 ct H/SI2
1 szt. diament ~ 0,05 ct H/P1
48 szt. rautów diamentowych ł. ~ 0,20 ct
wymiary: 1,5 x 4,8 cm z zawiesiem, masa: 3,50 g

ID 3420/KGS
09-02-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK ART DECO, FRANCJA, L. 40. XX W.
platyna pr. 0,950
1 szt. diament ~ 0,25 ct G/VS
10 szt. diamentów ł. ~ 0,25 ct H/SI
rozmiar: 8
masa: 5,41 g

ID 3418/KGS
09-02-2024
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA ART DECO, L. 20. – 30. XX W.
białe złoto pr. 0,750
4 szt. onyksów w formie ogniw
4 szt. turkusów
zapięcie szufladkowe
długość: 16,5 cm,
masa: 35,21 g

ID 3421/KGS
09-02-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK W FORMIE WĘŻA, XIX/XX W.
złoto pr. 0,585
srebro
25 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,18 ct
szkło
masa 5,43 g
rozmiar 11

ID 3429/KGS
09-02-2024
KAREA Gemstone Space
REKUCKI Michał Maksymilian (1884 Nowy Targ - 1971)
“Wnętrze kościoła” 1935 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. l.d. “M.Rekucki 35”.

Wymiary w ramie: 85x75 cm (68x58 cm)

6 900 zł

09-02-2024
Popiersie Napoleon Bonaparte, XIX w.
Brąz cyzelowany, patynowany. Wysokość 25 cm

1 500 zł

06-02-2024
Nóż do listów, Rytosztuka, przed 1963 r.
Srebro pr. 3, sygnowane: "RYT"
Długość 16 cm, waga 25 gram

950 zł

05-02-2024
Pudełko, Warsztaty Krakowskie, 1924 r.
Drewno toczone batikowane, sygnowane i datowane: "FW 1924"

850 zł

05-02-2024
ENDOGOUROFF Iwan Iwanowicz (1861-1898)
Początek wiosny
Olej na palecie malarskiej, o wymiarach: 31x41 cm
05-02-2024
liczba obiektów: 7308