Szkatułka filigranowa srebro pr. 84 wys. 4,5 cm, szer. 6 cm, głęb. 4 cm; waga 56 g. Puncowanie: monogram złotnika ; w owalu o, głowa w kokoszniku, 84. Lata 1908-1917.
1 100 zł
13-02-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica Erhardt&Co, Geislingen, ok. 1860 r.
Cukiernica plater, złocony od wewnątrz, sygnowany "ERHARDT&Co"
Wymiary: 14x10x8 cm
950 zł
13-02-2024
Patera w formie kosza, srebro pr. 800, puncowane, wkład szklany.
Wymiary: 24x15x10 cm
2 600 zł
13-02-2024
Filiżanka Jacob Petit, Paryż, poł. XIX w.
Porcelana ręcznie malowana i złocona, sygn. wyciskiem "JP".
Wysokość filiżanki 7 cm, średnica 9 cm, średnica talerzyka 14 cm
Obiekt został sprzedany
550 zł
13-02-2024
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Tytuł: Głowa konia arabskiego, 1942
Wymiary: 50 x 35 cm, plus oprawa
Technika: olej, tektura
Sygnatura: sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: „Jerzy Kossak | 1942” ( sygnatura oryginalna, autorska ). Na odwrocie autorskie pieczęcie: „Stwierdzam auten
12-02-2024
artofpoland.pl
BROSZA WIKTORIAŃSKA Z ONYKSAMI, XIX/XX W.
złoto pr. 0,375
onyksy
perły
wymiary: 4,0 x 3,2 cm
masa: 9,04 g
ID 3423/KGS
12-02-2024
KAREA Gemstone Space
Jan Sikorski "Pejzaż"
Olej na kartonie, sygnatura drapana l.d.: "J. Sikorski".
Wymiary w ramie: 29x23,5 cm (24x18 cm)
1 800 zł
12-02-2024
SIKORSKI Jan (1804-1887)
Jan Sikorski "Dzikie bzy", 1923 r.
Olej na płótnie/kartonie, sygnatura drapana pd.: "Jan Sikorski 923"
Wymiary w ramie: 60x70 cm (50x60 cm)
8 500 zł
12-02-2024
Komplet mebli Art Deco
Składa się z trzy-skrzydłowej szafy, w środkowych drzwiach znajduje się fazowane lustro. Wewnątrz jest półka i rurka do wieszaków. Za flankującymi łukowymi drzwiami znajdują się po 4 szt. półek. W. 218 sz. 183 g. 62 cm. Toaletka z trzema lustrami,