PATERA srebrna, Rosja 1853r.
Waga 404 gr. Wymiary : 28 cm x22 cm. wys. 6 cm.
3 500 zł
01-02-2024
Salon Sztuki Antyki Wrocław
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
"Zima na Podhalu"
"Zima na Podhalu" obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym.70 x 75 cm, Sygnowany p/d "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
4 800 zł
31-01-2024
Antykwariat Garbary
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.
Średnica talerzyka: 19 cm
Średnica spodka: 16 cm
Średnica filiżanki: 10 cm
Wysokość filiżanki: 6,5 cm
1 800 zł
31-01-2024
MAJEWSKI Władysław (1881 Proszowice - 1925 Warszawa)
“Martwa natura z kwiatami i jabłkami” 1909 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. “W.Majewski 09”.
Wymiary w ramie: 65x76 cm (50x62 cm)
5 900 zł
31-01-2024
BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
„Trójka na śniegu”
Olej na płótnie, sygn. l.d. „W. BOROWICKI”.
Wymiary w ramie: 60x79 cm (50x69 cm)
3 900 zł
31-01-2024
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Jesienny spacer przed dworkiem"
Olej na kartonie, sygnowany p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
Wymiary w ramie: 33x39 cm (20x26,5 cm)
14 000 zł
30-01-2024
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Widok na Wawel"
Jan Rubczak "Widok na Wawel " obraz malowany techniką olejną na sklejce o wym. 38 x 29 cm. Sygnowany p/d "Jan Rubczak" Na odwrocie (którym jest zamalowany fragment obrazu) naklejona karta z orzeczeniem dr. Kazimierza Buczkowskiego...
9 500 zł
29-01-2024
Antykwariat Garbary
Wizytownik z kaczkami, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z dwoma figurkami z brązu patynowanego.
Wymiary: 14,5x27x27 cm
2 500 zł
29-01-2024
Lampa, pocz. XX w.
Dekoracyjna, metalowa lampa z bogato rozrzeźbioną kompozycją figuralną w postawie, klosz szklany w formie kwiatu.