Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7308)
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Kompania sanitarna I" , 1920
autolitografia na papierze
19,5 x 31 cm
sygnowana ołówkiem poniżej kompozycji w lewym, dolnym rogu: "LWycz".
Grafika pochodzi z teki "Wspomnienia z Legionowa. 1916" wydanej w 1920 roku w Krakowie w 24 egzemplarzach.

3 800 zł

13-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
"Lisowczyk na koniu"
olej na płótnie
38 x 32 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Szerner iun.".

23 500 zł

12-07-2024
"Arcykapłan Aaron"
drewno lipowe polichromowane i złocone
140 x 63 x 44 cm

14 500 zł

12-07-2024
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
"Polowanie par force" , 1931
olej na tekturze
17,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "M. Nowicki | 1931".

3 600 zł

12-07-2024
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
"Mikołaj gęsiarz"
olej na płótnie dublowanym
61 x 46 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Augustynowicz".

16 000 zł

12-07-2024
Walter Einbeck „Akt na tle pejzażu"
Olej na płótnie, sygn. p.d. “Walter Einbeck".

Wymiary w ramie: 129x100 cm (96x70 cm)

9 900 zł

12-07-2024
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
"Akt kobiety”
Olej na płótnie. Załączone potwierdzenie autentyczności.

Wymiary w ramie: 114x83 cm (100x70 cm)

2 900 zł

12-07-2024
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"W jesiennym lesie"
olej na płótnie
70 x 120 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. Mackiewicz" (sygnatura podwójna - widoczna przetarta sygnatura znajdująca się pod tą finalną).

6 800 zł

12-07-2024
Naszyjnik z perłami
Srebro pr. 925, perły.

Długość: 42 cm

990 zł

11-07-2024
liczba obiektów: 7308