Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7307)
BAGIEŃSKI Stanisław (1876 Warszawa - 1948 Warszawa)
"Ułan z bolszewickim jeńcem" , 1923
olej na płótnie
50 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Bagieński 1923.".

17 500 zł

15-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WIESZCZEK Edward (XX w.)
"Martwa natura z obwarzankiem i jabłkami"
olej na płycie
60 x 121 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Edward Wieszczek | 19(?)".

1 800 zł

15-07-2024
LAM Władysław (1893-1984)
"Smutny chłopiec"
olej na płótnie
70 x 59 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W | LAM".

34 000 zł

15-07-2024
Bransoletka, Warszawa, lata 1931 - 1963
Złoto pr. 585.

Długość: ok. 19 cm

Waga: 27g

10 800 zł

15-07-2024
Bransoletka srebrna
Srebro pr. 925.

Długość: 20 cm

790 zł

15-07-2024
Bransoletka z ametystami i cyrkoniami
Srebro pr. 925, ametysty, cyrkonie.

Długość: 22,5 cm

950 zł

15-07-2024
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
"Kwiaty i skrzypce" , 1997
olej na płótnie
90 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Xancenbach".
Na odwrocie autorski opis: "JAN | SZANCENBACH | KWIATY | I SKRZYPCE | 1997" oraz naklejka z pracowni artysty na krośnie.

16 000 zł

13-07-2024
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
"Zaczarowana dorożka" , 1971
olej na płótnie
78 x 99 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Potrzebowski | 71".

11 000 zł

13-07-2024
"Zaczarowany dorożkarz"
olej na płótnie
53 x 69 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Potrzebowski".

9 600 zł

13-07-2024
liczba obiektów: 7307