Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Szczypce do cukru, Austro-Węgry, XIX w.
Srebro puncowane.

Długość: 18 cm

550 zł

10-03-2023
Spinki do mankietów złote
Masa łączna : 7.600 g.
Próba : ok. 0.585
Wymiar : śr. 11.6 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.

3 600 zł

09-03-2023
Galeria 32
Masa łączna : 19.000 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. diament, ok. 0.04 ct.
1 szt. kamea w muszli dwubarwnej, rzeźbiona ręcznie
Wymiar : 54 x 43 mm.

6 800 zł

09-03-2023
Galeria 32
Srebro złocone, próba 875, waga 800 g. wymiary filiżanka wys. 3,5cm., śr. 7,3 cm., Talerzyk śr. 11,2 cm. . Znakowanie: 5 ЮM, pięcioramienna gwiazda w wpisanymi sierpem i młotem 875, M. oraz polska próba W głowa kobiety w chuście i cyfra 925. Związek Radzi

4 200 zł

09-03-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
OBRĄCZKA W TYPIE TRINITY RING, 2 poł. XX w.
złoto pr. ~ 0,585, trójbarwne
rozmiar: 7; masa: 5,57 g

ID 2342/KGS
08-03-2023
KAREA Gemstone Space
Serwis do kawy dla sześciu osób
08-03-2023
CONNAISSEUR
Bogdan Kaudetzky “Ptactwo domowe”
Olej na płótnie, syng. l.d. “B.Kaudetzky München”.

Wymiary w ramie: 43,5x54 cm (29x39 cm)

4 200 zł

07-03-2023
Tacka secesyjna, pocz. XX w.
Miedziana tacka z dekoracją kwiatową w stylu secesyjnym, sygn. nieczytelnie.

Wymiary: 15,5x33 cm

380 zł

06-03-2023
Zestaw rezerwisty, 1903-1904 r.
Kufel wojskowy; porcelana ręcznie malowana, pokrywa cynowa, litofania na dnie.

Filiżanka ze spodkiem; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.

Wysokość kufla: 28,5 cm

Wysokość filiżanki: 8,5 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Średnica spodka

3 800 zł

06-03-2023
liczba obiektów: 7292