Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
"Bzy w wazonie"
olej na tekturze
34 x 48,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A Makowski".

1 450 zł

14-03-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Jesienne liście" , 1969
olej na płótnie
26 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI | 1969.X.".

4 900 zł

14-03-2023
"Akt z lampą" , 1962
olej na płycie
50 x 33 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" i datowany w prawym, dolnym rogu: "-1962.".
Na odwrocie autorski opis: "KAZ. PODSADECKI | Akt z lampą | KRAKÓW, 23.XI.1962 | DYKTA OLEJNY | 33 x 50".

4 900 zł

14-03-2023
SCHRETER (Szreter) Zygmunt (1886-1977)
"Jesienny pejzaż" , 1963
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Schreter 63".

8 600 zł

14-03-2023
PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
"Brzozy"
olej na płótnie
70 x 88 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "M. K. Piotrowski".

8 500 zł

14-03-2023
FRIEDRICH Iwan (1889-1967)
"Po polowaniu"
akwarela, gwasz na tekturze
33,5 x 38,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Friedrich | Iwan".

5 400 zł

14-03-2023
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
"Legionista"
1916 - 1936 r.
litografia barwna na papierze
34,5 x 29,5 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "L. Gottlieb" oraz opisana i datowana w lewym, dolnym rogu: "Opłowo | 15.5.916".

1 200 zł

14-03-2023
Bomboniera, Orivit, Niemcy, pocz. XX w.
Bomboniera z wkładem szklanym w platerowanej oprawie, sygnowana.

Wymiary: 20x15,5x11 cm

950 zł

14-03-2023
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
"Spotkanie w tatrzańskiej dolinie"
olej na tekturze
35 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. Piątkiewicz".

2 800 zł

14-03-2023
liczba obiektów: 7292