akwarela, pastel na papierze
41 x 56 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Groszang.".
2 400 zł
16-03-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Pałac z orłem białym"
akwarela, gwasz na papierze
21 x 21 cm
opisany autorsko u dołu: "PIAWAeIRAOWEFRDSbanmSEOUPOKWIESPOWIAT".
16 500 zł
16-03-2023
Wisiorek z białego złota z opalem i brylantami
Masa łączna : 3.730 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. opal biały, szlachetny (kropla), 12.4 x 8.2 mm.
16 szt. brylantów, łącz. ok. 0.75 ct., J/VS-SI
Wymiar : 20 x 10 mm. (bez zawieszki
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa SRJ
7 500 zł
15-03-2023
Galeria 32
Masa łączna : 4.240 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. topaz, ok. 5.40 ct.
11 szt. diamentów, łącz. ok. 0.08 ct., K/SI, 8/8
Wymiar : 20 x 15 mm.
(możliwość przypięcia do korali lub pereł)
5 800 zł
15-03-2023
Galeria 32
Bomboniera Art Deco, Fraureuth, ok. 1920 r.
Porcelanowy pojemnik na słodycze, ręcznie malowany, złocony i sygnowany.
Średnica: 15 cm
Wysokość: 18 cm
2 500 zł
15-03-2023
NAŁĘCZ Włodzimierz (1865, Kijów - 1946, Jeruzal k. Skierniewic)
olej na tekturze
43 x 30 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nałęcz".
9 000 zł
14-03-2023
CHEŁMOŃSKI Józef (1849-1914)
"Obejście"
ołówek na papierze
16 x 33 cm
opisany na odwrocie: "Chelmonski".
11 000 zł
14-03-2023
SZYNALEWSKI Feliks (1825 - 1892)
"Portret hrabiego"
, 1856
olej na płótnie naklejonym na tekturę
36 x 28 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "FS | 1856" (data częściowo ukryta pod ramą).
9 000 zł
14-03-2023
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Wesele góralskie"
olej na tekturze
60 x 90 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak".