Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
CHARM-MŁOTEK, XX w.
złoto brak pr.
długość z zawiesiem: 1,6 cm; masa: 0,61 g

ID 2505/KGS
20-03-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
4 szt. imitacji kamieni ozdobnych

wymiary: 2,2 x 1,2 cm z zawiesiem; masa: 1,82 g

ID 2708/KGS
20-03-2023
KAREA Gemstone Space
Kabaret, Miśnia, 1934 - 1945
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

Średnica: 37 cm

2 500 zł

20-03-2023
BROSZA Z DIAMENTAMI, Wiedeń, 2 poł. XIX w.
złoto pr. nieczytelna
grawerowane detale
7 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 1,40 ct H-J/VS2-P2

wymiary: 4,2 x 1,3 cm; masa: 6,31 g

ID 2747/KGS
17-03-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM KSIĘŻYCA I GWIAZDY, kon. XIX w.
żółte i białe złoto brak pr.
emalia czarna
8 szt. diamentów ł. ~ 1,50 ct VS-SI
grawerowany napis: „MINNA GRAM(MA)?”

wymiary: 6,7 x 2,5 cm; masa: 8,99 g

ID 2661/KGS
17-03-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM KONICZYNY, 2 poł. XIX w.
złoto brak pr.
16 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,60 ct SI-P

wymiary: 5,5 x 2,1 cm; masa: 7,31 g

ID 2749/KGS
17-03-2023
KAREA Gemstone Space
złoto brak pr., srebro
23 szt. diamentów w szlifach mieszanych ł. ~ 2,50 ct G-J/VS-P1

rozmiar: 15; masa: 5,21 g

ID 2585/KGS
17-03-2023
KAREA Gemstone Space

Wysokość: 10 cm

510 zł

17-03-2023

Wysokość: 11cm

Średnica: 11 cm

510 zł

17-03-2023
liczba obiektów: 7292