Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
BRANSOLETA Z GRANATAMI, kon. XIX w.
metal nieszlachetny
granaty piropy fasetowane
zapięcie szufladkowe
łańcuszek zabezpieczający

obwód: 16 cm, masa: 30,98 g
stan zachowania: ślady reparacji

ID 2667/KGS
23-03-2023
KAREA Gemstone Space
Kolczyki z diamentami perłami
Złoto 18-karatowe, perły akoya, diamenty.

Masa diamentów: 0,08 ct

Waga: 5 g

Długość: 1,5 cm

4 300 zł

23-03-2023
Pierścionek z szafirem i diamentami
Złoto 18-karatowe, platyna, szafir, diamenty.

Waga: 2 g

Masa szafiru: 0,9 ct

Rozmiar: 10

4 300 zł

23-03-2023
Lampa, ok. 1920 r.
Lampa w stylu art deco z pełnowymiarową rzeźbą przedstawiającą Pierrota grającego na mandolinie; brąz patynowany, szkło matowe.

Wysokość: 48 cm

1 800 zł

23-03-2023
Srebro puncowane.

Waga: 2920 g

Wymiary: 42x66 cm

12 800 zł

23-03-2023
Pierścionek z szafirami i brylantami
Złoto, platyna, szafiry, brylanty.

Masa brylantów: 0,44 ct

Masa szafirów: 0,24 ct

Waga: 4,6 g

Rozmiar: 15

9 900 zł

22-03-2023
Brosza z zegarkiem, Szwajcaria, ok. 1900 r.
Srebro, emalia.

Długość całości: 4,5 cm

Szerokość w najszerszym miejscu: 3,9 cm

Średnica zegarka: 3 cm

3 900 zł

22-03-2023
PIERŚCIONEK Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, pocz. XX w.
złoto, srebro brak pr.
11 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,75 ct

rozmiar: 14; masa: 3,54 g

ID 2744/KGS
21-03-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM KONICZYNY, 2 poł. XIX w.
złoto brak pr.
3 szt. diamentów ł. ~ 0,90 ct
6 szt. diamentów ł. ~ 0,30 ct H-J/P

wymiary: 4,6 x 1,2 cm; masa: 4,94 g

ID 2748/KGS
21-03-2023
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7292