Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany p. d. „Klaiberg”.

Wymiary w ramie: 65x90 cm (61x77 cm)

7 500 zł

13-03-2023
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
"Jesień"
olej na płótnie
46,5 x 46,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "K. Piątkiewicz".

3 800 zł

13-03-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
"Jesień w Wiśle"
olej na tekturze
35 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Żurawski".

3 600 zł

10-03-2023
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
"Wyścigi zaprzęgów"
olej na płótnie
50,5 x 61,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Trzeszczkowski".

4 800 zł

10-03-2023
JAROCKI Władysław (1879-1965)
"Zaduma"
pastel na papierze
44 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jarocki".

8 000 zł

10-03-2023
CZAYKOWSKA-KOZICKA Maria (1878-1963)
"Czerwone korale" , 1909
pastel na papierze
54 x 45 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Czaykowska 909".

6 400 zł

10-03-2023
LAM Władysław (1893-1984)
"Pałac Działyńskich w Poznaniu" , 1933
litografia barwna na papierze
36,5 x 25,5 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "W. LAM".

800 zł

10-03-2023
Biurko Art Deco
Biurko Art Deco, asymetryczne, wolnostojące
Okleina brzozowa, ranty barwione na czarno.
Polska, lata 30 XX w.
Wym: w. 79,5, sz. 157, g. 78 cm.
NR KAT. 613
10-03-2023
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Szczypce do cukru, ok. 1900 r.
Srebro pr. 84, częściowo złocone.

Długość: 13,5 cm

370 zł

10-03-2023
liczba obiektów: 7292