Masa łączna : 7.220 g.
Próba : ok. 0.585
2 szt. szafiry (kaboszony), łącz. ok. 1.85 ct.
4 szt. brylantów, łącz. ok. 0.26 ct., J/VVS-VS
Wymiar : 18 x 8 mm.
8 000 zł
05-03-2023
Galeria 32
Pierścionek z białego złota z opalem i diamentami
Masa łączna : 4.200 g.
Próba : ok. 0.585
8 szt. diamentów, łącz. ok. 0.16 ct., H/SI, 8/8
1 szt. opal biały (kaboszon), śr. 10 x 8 mm.
Rozmiar : 22
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ
3 500 zł
05-03-2023
Galeria 32
Pojemnik na miód, Teghini, Florencja, ok. 1960 r.
Pojemnik na miód w kształcie pszczoły; szkło rubinowe (jest możliwość odkręcenia do mycia), plater sygnowany.
Wymiary: 8x16x9 cm
1 350 zł
03-03-2023
Dzban do zimnych napojów z wyjmowanym wkładem na lód; szkło cięte, plater sygnowany.
Wysokość: 30 cm
2 200 zł
03-03-2023
Plater sygnowany.
Średnica: 8,5 cm
Wysokość: 11,5 cm
420 zł
03-03-2023
Wóz do wina, Anglia, II poł. XIX w.
Zestaw dwóch karafek z ciętego, dwubarwnego szkła, umieszczonych w platerowanym, ażurowym stojaku w formie wozu, na ruchomych kółkach.
Wymiary stojaka: 11x48x18 cm
Wysokość karafki: 28 cm
4 200 zł
03-03-2023
Kabaret, XIX w.
Dwudzielny kabaret z ciętego, szlifowanego szkła z uchwytem ze srebra.
Wymiary: 21x26x23 cm
2 200 zł
03-03-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wysokość: 30 cm
2 500 zł
02-03-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym oraz nazwiskiem projektanta.