Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
PAWLISZAK Wacław (1866 - 1905)
Portret Kobiety
Obraz Wacław Pawliszak "Portret Kobiety " olej sklejka wymiary 22 na 27 sygnowany prawy dół
26-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
KOTOWICZ Apolinary Stanisław (1859 - 1917)
Akt z Wazonem
Obraz Apolinarego Kotowicza "Akt Kobiety" olej tektura sygnowany prawy dół wymiary 88.5 cm wysokość 55.5 cm szerokość
26-05-2023
Antyki na Mikołajskiej

350 zł

26-05-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
"Kaczeńce"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "W.Chorembalski" oraz na rewersie: "WAW. CHOREMBALSKI"

Wymiary w ramie: 56x80 cm (45x70 cm)

7 500 zł

26-05-2023
"Kościół Bernardynów"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "W.CHOREMBALSKI" oraz na rewersie: "WAW. CHOREMBALSKI KOŚCIÓŁ BERNARDYNÓW"

Wymiary w ramie: 46x63 cm (38x55 cm)

7 500 zł

26-05-2023
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1924-1934.
wazon z dekoracją kwiatową. Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys.16,5 cm, śr. 14 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze z kropką, dwukrotnie przeszlifowane, wycisk. Saksonia Miśnia lata 1924-1934

850 zł

26-05-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
porcelana, farby podszkliwne; wys.30 cm, podstawa. 29x15 cm; długość kompozycji ok. 55 cm; sygn druk zielony: w owalu kroczący w lewo lew z datą 1814, niżej: Hutschenteuther Germany oraz 5. wycisk 8023l.

1 900 zł

26-05-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Lwowskie przekupki"
Olej na tekturze, sygnowany ld. "E.Erb".

Wymiary w ramie: 38x48 cm (25x35 cm)

15 500 zł

25-05-2023
Komoda, XIX w.
Mahoniowa komoda w stylu biedermeier o prostym froncie, z trzema szufladami o różnych głębokościach.

Wymiary: 82x100x54 cm

4 400 zł

24-05-2023
liczba obiektów: 7292