srebro brak pr.
1 szt. ametyst prostokątny fasetowany ~ 3,00 ct
12 szt. półrozet holenderskich ł. ~ 2,80 ct H-J/SI
wymiary: 4,3 x 2,1 cm, masa: 7,79 g
ID 2750/KGS
30-05-2023
KAREA Gemstone Space
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
“Na wsi”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. “Stanisław Czajkowski”.
Wymiary w ramie: 28x35 cm (16x24 cm)
4 500 zł
30-05-2023
“Zima”
Gwasz na kartonie, sygn. p.d. “Stanisław Czajkowski”.
Wymiary w ramie: 38x44 cm (31x37 cm)
5 000 zł
30-05-2023
Widok wsi (Wieś)
, 1900
olej/sklejka, wym.: 19,2 x 33, 5 cm, nie sygnowany;
na odwrocie sklejki wzdłuż jej dolnej krawędzi znajduje się autentyczny napis - atest wykonany piórem i brązowym atramentem przez córkę malarza Jadwigę
226 000 zł
28-05-2023
Plata Art
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Ułan z koniem
, 1936
olej na płótnie, wym.: 55 x 45,5 cm, sygn. l. d.: "Wojciech Kossak / 1936 (4?) / Kraków / 23/7"
44 000 zł
28-05-2023
Plata Art
SPINKI DO MANKIETÓW, Francja, pocz. XX w.
dwustronne
srebro pr. 0,800
grawerowane detale
średnica części ozdobnej: 1,5 cm; masa: 8,76 g
ID 2630/KGS
26-05-2023
KAREA Gemstone Space
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Konie
, 1962
Obraz Jerzego Potrzebowskiego "Konie" olej płótno sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1962 rok wymiary 79.5 cm wysokość 99 cm szerokość
26-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
złoto pr. 0,750
2 szt. korali rzeźbionych
długość: 6 cm, masa: 11,47 g
stan zachowania: zapięcie wtórne
ID 2690/KGS
26-05-2023
KAREA Gemstone Space
żółte złoto pr. ~ 0,585
koral rzeźbiony w formie kwiatów i liści
grawerowanie