Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
Chaty w zimowym pejzażu , 1982
pastel, papier; 46 x 58 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Wiktor Zin / 82"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

20 000 zł

15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
Statki na morzu , 1975
olej, płótno; 48 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: "E. Dzierżencki / 1975"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

9 000 zł

15-06-2023
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
Krakowiak z fajką , 1901
akwarela, papier; 28 x 16 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Juliusz Holzmüller / Kraków 1901"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

2 500 zł

15-06-2023
FAŁAT Togo Kazimierz (1904 - 1981)
Pejzaż jesienny z brzozami
gwasz, technika mieszana, tektura; 63 x 87 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: "Togo K. Fałat"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Katowice

Stan zachowania:
niewielkie ubytki tektury

20 000 zł

15-06-2023
Kopa siana
olej, tektura; 17,5 x 22,5 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: "Iw. Trusz"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

25 000 zł

15-06-2023
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Głowa mężczyzny
olej, tektura; 41,5 x 28,5 cm;
sygn. i dedykacja u dołu (częściowo czytelna): "Kochanemu … /…Wlastimil"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

Stan zachowania:
niewielki ubytek tektury

16 000 zł

15-06-2023
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
gwasz, akwarela, tektura; 47,5 x 67,5 cm w świetle ramy;
sygn. i opisany l. d.: "JFałat / Nieśwież"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Katowice

Dodatkowe informacje na stronie: www.polskidomaukcyjny.com.pl

240 000 zł

15-06-2023
KRAMSZTYK Roman (1885 Warszawa -1942 Warszawa)
Pejzaż (Sad owocowy), przed 1913
olej, płótno; 65,2 x 92,3 cm;
sygn. l. d.: "Kramsztyk";
na krośnie widoczny fragment napisu (uszkodzony): "… sklep…"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

170 000 zł

15-06-2023
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Scena z polowania”, 1942 r.
Olej na tekturze, sygnowany i datowany l.d. "Jerzy Kossak 1942".

Wymiary w ramie: 48x62 cm (34,8 x 49,5 cm)

29 000 zł

14-06-2023
liczba obiektów: 7292