Technika mieszana (węgiel, ołówek, gwasz) na papierze, sygnowany i opisany pd.: "ZWierciak 911"
Ma rerwersie nalepka sprzedażowa Desy.
Wymiary w ramie: 37x23 cm (17x13 cm)
1 400 zł
12-06-2023
KOSIŃSKI Kajetan (1847 Łużany na Bukowinie - 1935 Lwów)
"Na targu"
Akwarela na papierze, sygnowana ld. "J.Kosiński".
Wymiary ramie: 27x41 cm (17x31 cm)
4 500 zł
10-06-2023
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Dziewczyna przy studni"
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "W. Korecki 1930"
Wymiary w ramie: 46x36 cm (35x25 cm)
5 800 zł
09-06-2023
Malarz nierozpoznany “Pejzaż z młynem”, 1897 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. ”H. Hoog…… 97“.
Wymiary w ramie: 48x58 cm (34x40 cm)
4 500 zł
06-06-2023
Henryk Winter "Rybacy na Capri", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany pd.: "Henryk Winter"
Wymiary w ramie: 68x88 cm (50x70 cm)
5 800 zł
06-06-2023
Emilio Boggio "Kwitnące drzewo", ok. 1902 r.
Technika mieszana (pastel, kredki) na papierze, sygnowana monogramem wiązanym pd.: "EB", na rerwersie odręcznie numer "440"
Wymiary w ramie: 63x53 cm (43x33 cm)
18 000 zł
05-06-2023
Nestor Leontos Warweris "Grecki rybak", 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany greką ld.: "N.L.Warweris 1938"
Wymiary w ramie: 48x62 cm (32x46 cm)
9 500 zł
01-06-2023
DARGIEWICZ Konrad (1897 - 1970)
Portret Marii Rozwadowskiej
, 1970
Konrad DARGIEWICZ (1897 - 1970) Portret Marii Rozwadowskiej
olej na płótnie , wym. 46x33 cm. z ramą. 54x41 cm. sygnowany l.d. K.Dargiewicz 1970