Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Holenderska serwantka
Intarsjowana w kwiaty tulipanów.
Wnętrze wyklejone dekoracyjną tkaniną.
Koniec XVIII wieku.
Wymiary: wys.; 250cm, szer.; 140cm, głęb.:;32cm.
19-05-2023
CONNAISSEUR
Para lichtarzy neobarokowych, XX w.
Para lichtarzy, odlew z brązu.

Wysokość 67 cm, podstawa średnica 30 cm

5 900 zł

18-05-2023
Serwis do kawy, "Łucja" Giesche
Utrzymany w stylistyce art deco serwis kawowy dla 4 osób, pochodzący z Fabryki Porcelany S.A "Giesche" w Katowicach, sygnowany znakiem fabrycznym z lat 1929-1939.

700 zł

17-05-2023
Silesia Art Antyki
Taca, Anglia, XX w.
Plater, sygn. EPNS (electro-plated nickel silver).

Wymiary: 45x31 cm

300 zł

17-05-2023
Pierścionek z brylantami
14-karatowe złoto, brylanty.

Masa brylantów: ok. 0,43 ct

Waga: 6,1 g

Rozmiar: 16

4 900 zł

16-05-2023
Pierścionek z brylantami
Złoto pr. 750, brylanty, imiennik złotnika "AZ”.

Masa brylantów: ok. 1 ct

Waga: 5 g

Rozmiar: 12

4 900 zł

16-05-2023
PAWLIKIEWICZ Józef
“Ojciec z dzieckiem”, 1917 r.
Akwarela na papierze, opisana, datowana sygnowana l.d. “Constantinople 917 J. Pawlikiewicz”.

Wymiary w ramie: 64x49 cm (42,5x25,5 cm)

4 500 zł

15-05-2023
Malarz polski “Mimozy”
Olej na kartonie, sygnowany słabo czytelnie p.d. “Julian…..”

Wymiary w ramie: 91x71 cm (71x50 cm)

3 600 zł

12-05-2023
Olej na płótnie dublowanym, sygn. i dat. cyrylicą ld. słabo czytelnie: "F. Jasnowski 14 Maj 1890"

Wymiary w ramie:43x72 cm (31x60 cm)

22 000 zł

12-05-2023
liczba obiektów: 7292