złoto brak pr. (~ 0,750)
1 szt. akwamaryn owalny fasetowany ~ 1,00 ct
dekorowany motywem liny
rozmiar: 14; masa: 2,93 g
ID 2808/KGS
08-05-2023
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK Z TOPAZEM, XX w.
zawieszka złoto brak pr.
1 szt. topaz okrągły fasetowany ~ 16,00 ct
grawerowany krzyż maltański z koroną – 4 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,01 ct
łańcuszek białe złoto pr. 0,585
długość naszyjnika: 46 cm
długość zawieszki: 3 cm
masa: 5,10 g
ID
08-05-2023
KAREA Gemstone Space
Wazon, Loetz, ok. 1930 r.
Wazon ze szkła piankowego, barwionego w masie.
Wysokość: 15 cm
Średnica: 14 cm
650 zł
08-05-2023
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Patrol"
, 1944
Obraz Jerzego Kossaka " Patrol " olej tektura 48 na 32 sygnowany lewy dół datowany lewy dół 1944
05-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)
"Kościółek"
Obraz Tukan - Wolski Eugeniusz " Kościółek " technika mieszana sygnowany lewy dół wymiary 32 na 22
05-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Żółte Róże
Obraz Alfonsa Karpińskiego "Żółte Róże" olej sklejka sygnowany prawy bok wymiary 118 cm długość 50 cm wysokość
05-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
KONOPACKA Helena (1889-1976)
Kwiaciarka
, 1957
Akwaforta na papierze, sygnowana, opisana i datowana.
Wymiary w ramie: 41x30 cm
1 200 zł
04-05-2023
Obrączka "eternity" z białego złota z diamentami
Masa łączna : 4.200 g.
Próba : ok. 0.750
15 szt. diamentów (markizy), łącz. ok. 0.95 ct., I-J/VS
Rozmiar : 13
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ