Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
WISIOREK-GWIAZDA, Francja, kon. XIX w.
złoto brak pr. (punca głowa konia)
grawerowane detale
perły

średnica: 1,5 cm
długość: 2,7 cm
masa: 1,81 g

ID 2869/KGS
28-04-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

długość: 2,4 cm; masa: 2,12 g

ID 2870/KGS
28-04-2023
KAREA Gemstone Space
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wysokość: 13 cm

990 zł

28-04-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 13x28x16 cm

2 800 zł

28-04-2023
PIERŚCIONEK W FORMIE DWÓCH WĘŻY, kon. XIX w.
złoto pr. „18K”
grawerowane detale
2 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,08 ct H/SI
4 szt. szkieł w szlifach kaboszonów

rozmiar: 20; masa: 5,72 g

ID 2801/KGS
27-04-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK ART DÉCO, l. 20.-30. XX w.
żółte i białe złoto pr. 0,750
grawerowane detale

rozmiar: 19; masa: 1,47 g

ID 2781/KGS
27-04-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
satynowane
grawerowane detale

wymiary: 2 x 1,5 cm z zawiesiem; masa: 1,08 g

ID 2865/KGS
27-04-2023
KAREA Gemstone Space
MEDALIK, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
na odwrociu scena objawienia Marii

średnica: 1 cm
długość z zawisiem: 1,7 cm
masa: 0,61 g

ID 2732/KGS
26-04-2023
KAREA Gemstone Space
MEDALIK Z MADONNĄ, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

średnica: 1,2 cm
długość z zawisiem: 2 cm
masa: 0,78 g

ID 2731/KGS
26-04-2023
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7292