złoto pr. 0,800
łańcuszek o splocie typu figaro, złoto pr. 0,800 – Porto
wymiary krzyżyka: 4,5 x 2,6 cm z zawiesiem
długość łańcuszka: 65 cm
masa: 31,72 g
ID 2774/KGS
25-04-2023
KAREA Gemstone Space
OBRĄCZKA „TRINITY RING” CARTIER, XX w.
złoto trójbarwne, pr. 0,750
rozmiar: 7, masa: 10,05 g
sygn. „Cartier”
ID 2799/KGS
25-04-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK BIEDERMEIER, XIX w.
złoto dwubarwne brak pr.
grawerowane detale
obrączka wtórna Gdańsk, kon. XX w., złoto pr. 0,750
rozmiar: 10; masa: 5,91 g
ID 2878/KGS
25-04-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z MOTYWEM MONETY, XX w.
złoto brak pr.
grawerowane detale
na awersie profil męski w okół napis: LEOPOLS II ROI DES BELGES 1871″ inicjały „LW”
na rewersie herb Belgii i napis: „L’UNION FAIT LA FORCE/ 20 FR”
rozmiar: 26; masa: 8,62 g
ID 2780/KGS
25-04-2023
KAREA Gemstone Space
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
Kobieta w stroju ludowym
, 1924
olej/tektura, wymiary: 48 x 72 cm (63 x 87 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "Wodzinowski, 1924"
6 000 zł
25-04-2023
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Kwietnik, Francja, pocz. XX w.
Kwietnik z drewna orzechowego z marmurowym blatem i mosiężnymi, złoconymi dekoracjami.
Wysokość: 97 cm
Wymiary blatu: 30x30 cm
2 800 zł
24-04-2023
Wisiorek złoty z rubinami
Masa łączna : 6.200 g.
Próba : ok. 0.750
55 szt. rubinów, łącz. ok. 5.00 ct.
Wymiar : 35 x 18 mm. (bez zawieszki)
(łańcuszek sprzedawany osobno)
8 500 zł
22-04-2023
Galeria 32
Kolczyki złote z turkusami
Masa łączna : 6.700 g.
Próba : ok. 0.750
74 szt. turkusów (kaboszony)
Wymiar : śr. 15.3 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.
3 900 zł
22-04-2023
Galeria 32
Sosjerka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.