zestaw srebrnych kieliszków ORNO 6szt,, srebro próby 3 ; waga 210 g. śr.4 cm., wys.4 cm. cechowane; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła A
2 100 zł
29-06-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
FABIAŃSKI Stanisław (1865-1947)
Kościół Mariacki zimą
Akwarela na papierze, sygn. ld. "St. Fabijański"
Wymiary w ramie: 60x47 cm (48x33 cm)
3 400 zł
28-06-2023
Lampka platerowa Norblin pocz. XX w.
plater, wys. 39 cm., średnica podstawy 13 cm. sygnowana ; w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1174 B. świecznik przerobiony na lampkę Warszawa, firma Norblin, XIX/XX w.
1 200 zł
28-06-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Filiżanka, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona.
Wysokość filiżanki: 10,5 cm
Średnica filiżanki: 8 cm
Średnica spodka: 14 cm
850 zł
28-06-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Panorama dawnego Krakowa"
olej na desce
24,5 x 68 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "wg. drzeworytu z XVIII w. W. Chomicz".
4 500 zł
27-06-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Cyganka"
olej na płótnie
95,5 x 67 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nagy Ernö München".
6 800 zł
27-06-2023
"Święty Hieronim"
XVII wiek,
olej na płótnie
82 x 75 cm
niesygnowany.
14 500 zł
27-06-2023
Srebro puncowane.
Wymiary: 29x19 cm
Rozmiar fotografii: 23x14 cm
990 zł
27-06-2023
Posrebrzana popielnica w stylu Art Deco, sygnowana Hermann.