Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wysokość: 13,5 cm

1 200 zł

05-07-2023
Kolczyki z diamentami perłami
Złoto 14-karatowe, perły, diamenty.

Długość: 2,5 cm

3 900 zł

04-07-2023
Ramka do zdjęć, XX w.
Srebro pr. 925.

Wymiary: 13x10 cm

Rozmiar fotografii: ok. 8x5 cm

790 zł

04-07-2023
Portret dzieci z owocami
Portret dzieci z owocami.
Sygnowany: Frederik Ludvig Storch (1805-1883)
03-07-2023
CONNAISSEUR
Zegar portykowy, Wiedeń, I poł. XIX w.
Zegar kominkowy w stylu Empire. Obudowa drewniana, zdobiona dekoracjami z brązu złoconego, kolumny alabastrowe, tylna ścianka z taflami lustrzanymi, całość zwieńczona pełnowymiarową figurą przedstawiającą orła, wykonaną z drewna złoconego.

6 900 zł

03-07-2023
August Ringler "Kupidyn salutujący", XX w.
Figurka porcelana ręcznie malowana i złocona, sygnowana.

Wysokość 15,5 cm

2 800 zł

30-06-2023
Figurka, porcelana, ręcznie malowana, złocenia; wys. 24 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie. między datami 1710-1910 skrzyżowane miecze, wycisk: 2945. na 200-lecie. Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1910

4 200 zł

29-06-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
RADWAN Tadeusz (I poł. XX w.)
Akwarela, gwasz, papier; wymiary 48 x 34 cm.(z ramą 53x40cm.) Sygnowany l.d.: T. Radwan

1 900 zł

29-06-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Maselnica, Polska, lata 30. XX w.
Maselnica, szkło bezbarwne, szlifowane

Średnica 16 cm, wys. 12 cm

250 zł

29-06-2023
liczba obiektów: 7292