olej deska 27 x 35 cm sygn. l.d.: 'Mondzain 1937' Simon Mondzain. Mistrzowie Ecole de Paris, kat. wyst., Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Muzeum Ziemi Chełmskiej w Chełmie, Warszawa 2012, nr kat. 79, s. 140 (il.)
26 000 zł
05-07-2023
Galeria K
"Portret Sybiraka", artysta nieznany XIX/XXw.
, 1907
olej płótno 67 x 54 cm sygn.. .l.d. ‘SW / 1907’
9 000 zł
05-07-2023
Galeria K
STROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 - Przemyśl 1977)
„Dziewczynka z lalką”
, 1936
olej płótno 141 x 101 cm sygn..p.g.: MStroński | Kraków 936’
45 000 zł
05-07-2023
Galeria K
olej płótno 54 x 73 cm sygn.. l.d. ‘Grailly’
25 000 zł
05-07-2023
Galeria K
Frederick Lee Bridell (1831-1863) „Tyrol”
, 1850
olej płótno 87 x 126 cm sygn.. l.d. 'F. L. Bridell / 1850' na odwrociu nalepka z odręcznie napisanym tytułem ‘Morning in the Hills of Tyrol’
28 000 zł
05-07-2023
Galeria K
drewno inkrustowane, wymiary 12x30x22 cm., lata 20-30. XX w.