Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

12-07-2023
Victor Markowicz “Tancerka”
Olej na płótnie, sygn. l.d.:”Victor Markowicz”.

Wymiary w ramie: 64x54 cm (50x40 cm)

4 800 zł

12-07-2023
Carl Schmitz-Pleis “Popołudniowe robótki”
Olej na płótnie, sygn. l. d. "C. Schmitz-Pleis".

Wymiary w ramie: 78x67 cm (63x50 cm)

6 900 zł

11-07-2023
Olej na płótnie, sygnowany p.d. cyrylicą: “E.Khilkova”.

Wymiary w ramie: 80x70 cm (59x49 cm)

65 000 zł

11-07-2023
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
BROSZO-WISIOR Z WIZERUNKIEM KOBIETY, pocz. XX w.
srebro złocone pr. 0,925
grawerowane detale
malowany portret kobiety
prawdopodobnie kolorowe szkła
punca złotnika
wymiary: 4,5 x 3,8 cm
długość z zawiesiem: 5,3 cm
masa: 12,61 g

ID 2963/KGS
07-07-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA W FORMIE PODKOWY, XIX/XX w.
srebro brak pr.
zielone kwarce z efektem kociego oka
perły

wymiary: 4 x 3,8 cm; masa: 10,80 g

ID 2968/KGS
07-07-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA W FORMIE PODKOWY, Wiedeń, XIX/XX w.
srebro pr. „4” (0,750)
kwarce dymne (tygrysie oko)
perły

wymiary: 3,1 x 2,8 cm; masa: 9,91 g

ID 2967/KGS
07-07-2023
KAREA Gemstone Space
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wymiary filiżanki: 5,5x11x8,5 cm

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

07-07-2023
liczba obiektów: 7292