Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Humidor na cygara, Francja, XIX w.
Drewno czernione, mosiądz.

Skrzynka prostopadłościenna, z falistym frontem, wsparta na czterech nóżkach, ze złoconymi kartuszami na wieku. Kantynę otwiera się poprzez uniesienie frontu wraz z wiekiem zespolonym zawiasami; wewnątrz 3 szuflady na 36 cyga

4 500 zł

17-07-2023
złoto pr. nieczytelna (~ 0,750)
platyna pr. 0,950
5 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,12 ct H/SI
15 szt. rubinów (część może być syntetyczna)
rozmiar: 12; masa: 13,27 g

ID 2954
14-07-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI-SZTYFTY Z GRANATAMI I TURKUSAMI
srebro pr. (~ 0,925) złocone
granaty
turkusy
długość: 3,3 cm, masa: 10,09 g

ID 2971
14-07-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z GRANATAMI
metal nieszlachetny
grawerowane detale
granaty
wymiary: 3,5 x 3,5 cm; masa: 11,38 g

ID 2969
14-07-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZO-WISIOR W FORMIE KOSZA KWIATÓW, 1 poł. XX w.
metal złocony
grawerowane detale
granaty fasetowane
perły
wymiary: 4 x 3 cm; masa: 13,21 g

ID 2964
14-07-2023
KAREA Gemstone Space
Tacka, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 17,5x12 cm

Waga: 120 g

950 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 21x14,5 cm

Waga: 188 g

1 400 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 20x15,5 cm

Waga: 195 g

1 550 zł

14-07-2023
Tempera na desce, złocenie.

Widoczne ślady dawnej konserwacji.

Wymiary: 31x26 cm

2 700 zł

13-07-2023
liczba obiektów: 7292