Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Schładzacz do win, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wyrób w styku secesji wiedeńskiej
Miedź młotkowana i mosiądz.
Wysokość: 24 cm

Średnica: 14 cm

950 zł

23-06-2023
Figurka Królewska Manufaktura Porcelany w Miśnii, sygnowana: znak Miśnii, wycisk 73370, 30 AD.
Wymiary: 15x14x9 cm

8 500 zł

23-06-2023
ZAKRZEWSKA-MALISZEWSKA Janina (1909 - 1982)
Kraków
Olej na kartonie, sygnowany ld. "MALISZEWSKA ZAKRZEWSKA".
Wymiary w ramie: 62x47 cm (48x34 cm).

3 300 zł

23-06-2023
MEDALIK ZE ŚW. RITĄ, XIX/XX w.
złoto, srebro brak pr.
grawerowane motywy kwiatowe
malowana kość
inicjały: „BE”

wymiary: 5 x 2 cm z zawiesiem; masa: 3,88 g

ID 2992
23-06-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM PODKOWY, kon. XIX w., biedermeier
złoto pr. ~ „14K”
grawerowane detale
6 szt. turkusów
punca złotnika: „C.S”

wymiary: 3,7 x 2,3 cm; masa: 3,70 g

ID 2911
23-06-2023
KAREA Gemstone Space
SZPILKA Z MOTYWEM WĘZŁA, XIX/XX w.
złoto ~ „14 K”
1 szafir w szlifie cushion ~ 0,05 ct
1 rozeta diamentowa ~ 0,02 ct

średnica części ozdobnej: 1,3 cm; masa: 3,90 g

ID 2913
23-06-2023
KAREA Gemstone Space
KOCHANOWSKI Stanisław (1871 - 1943)
"Cerkiew" , 1927
akwarela na papierze
32 x 47 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Kochanowski | 1927".

2 800 zł

22-06-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"O zachodzie słońca"
olej na płótnie
45 x 58 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Paciorek".

2 600 zł

22-06-2023
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze
25 x 29,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".

2 400 zł

22-06-2023
liczba obiektów: 7292