Akwarela na papierze, sygn. "W. Chodkowski" (każda).
Wymiary w ramie: 28x50 cm (13x9 cm każda)
1 700 zł
19-08-2024
CZERMAŃSKI Zdzisław (1900-1970)
“Wypadek”
Piórko, tusz i akwarela na papierze, sygn. l.d. “Czermański”.
Wymiary w ramie: 45x38 cm (28x22 cm)
1 300 zł
19-08-2024
STRUBEL Ignacy (1872 - 1928)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-08-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STRAUSS Victor (1880-1963)
Victor STRAUSS, "Morze", olej płótno, 47x72cm
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-08-2024
Stolik w stylu L. F.
prostokątny wsparty na czterech kabriolowych nogach z łączyną blat marmurowy, drewno pokryte złotolem. II poł. XIX w.
Wym: w. 75, blat: 102 x 66 cm. NR KAT. 230
16-08-2024
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 21x18x13 cm
1 950 zł
16-08-2024
Dzban, Niemcy, pocz. XX w.
Kryształ cięty, szlifowany, w oprawie ze srebra pr. 800. Na wieku wygrawerowany monogram i daty.
Wysokość: 38,5 cm
3 900 zł
14-08-2024
BARILLOT Eugene
“Nimfa i Satyr”
Brąz patynowany, sygnowany "E.BARILLOT".
Wysokość: 24 cm
Średnica podstawy: 7,5 cm
Obiekt został sprzedany
4 500 zł
13-08-2024
STEINACKER Alfred (A. DERFLA) (1838 - 1914)
"Sceny z życia wsi"
Para obrazów: olej na płótnie, sygnowany pd.:"Derfla"