Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
”Trębacz”, 1919 r.
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wojciech Kossak 1919”.

Wymiary w ramie: 57x48 cm (41x32,5 cm)

69 000 zł

12-08-2024
GRODZICKA-STYCZYŃSKA Maria
"Para pejzaży znad Bałtyku", 1929 r.
Para akwarel na papierze, sygnowanych: "M. Grodzicka-Styczyńska Orłowo 1929" oraz "M. Grodzicka-Styczyńska Gdynia 1929"

Wymiary w ramach: 32x40 cm (16x23 cm)

3 600 zł

09-08-2024
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
"Sanna w górach”
Olej na kartonie, sygn. p. d.: "Wł. Chmieliński”.

Wymiary w ramie: 45x58 cm (32x45 cm)

13 500 zł

09-08-2024
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Powrót z polowania na łosia"
Olej na płótnie, sygnowany p. d.: "Cz. Wasilewski”.

Wymiary w ramie: 80x100 cm (60x80 cm)
Obiekt został sprzedany

22 000 zł

09-08-2024
KAUFMANN Karl (1843 Neuplachowitz - 1905 Wiedeń)
"Scena portowa w Konstancji"
Olej na płótnie, sygnowany mało czytelnie ld. "K. Schwartz", zatytułowany odręcznie na krośnie: "Hafen in Constanz"

Wymiary w ramie: 67x93 cm (52x79 cm)

29 000 zł

08-08-2024
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Pejzaż zimowy z Bystrej"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "JFałat".

Wymiary w ramie: 77x93 cm (57x73 cm)

65 000 zł

08-08-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Zimowy pejzaż z wilkami”
Olej na tekturze, sygn. l.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 65x86 cm (51x70 cm)

12 000 zł

08-08-2024
ZAWADZKI Stanisław (1878 - 1960)
"Róże", 1935 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "St. Zawadzki 1935"

Wymiary w ramie: 42x52 cm (30x40 cm)

4 900 zł

06-08-2024
KOLCZYKI Z EMALIĄ, FRANCJA, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
emalia czarna
zapięcie haczykowate
dł.: 2,0 cm
masa: 1,29 g

ID 3716/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7314