Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
SYGNET ZE SCHOWKIEM, POCZ. XIX W.
złoto brak pr. repusowane detale
onyks dwubarwny z grawerowanym herbem
rozmiar: 15,5
masa: 2,94 g
stan zachowania: uszkodzony onyks oraz bok schowka pod onyksem

ID 3695/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ, KONIEC XIX W.
złoto nieczytelna pr. (~ 0,750)
onyks dwubarwny, rzeźbiony, przedstawienie bogini
rozmiar: 22,5
masa: 5,43 g

ID 3698/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
Wazon, Daum, Nancy , 1926
Wazon w stylu art deco. Szkło barwione w masie, cięte, trawione, sygnowane “Daum krzyż lotaryński Nancy France”.
Wysokość: 21 cm, średnica: 15,5 cm
Literatura: Tiny Esveld "Daum Art Deco Glass- a private collection", model reprodukowany na stronie 193

14 500 zł

05-08-2024
PIERŚCIONEK W FORMIE KWIATU, POCZ. XX W.
złoto nieczytelna pr.
11 szt. rozet diamentowych
rozmiar: 11
masa: 1,34 g

ID 3697/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM RÓŻYCZEK, XIX/XX W., BELLE EPOQUE
złoto nieczytelne pr. (~0,750)
grawerowane detale
3 szt. pereł
długość: 6,5 cm
masa: 3,64 g

ID 3704/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
Taca srebro pr. 13 łut (812), sygnowana monogramem złotnika “TS”. Lustro gładkie z wygrawerowaną koroną hrabiowską i inicjałami "CK".

Waga: 1160 g

9 900 zł

02-08-2024
DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
„Na morzu”
Olej na kartonie, sygnowany p. d. "E.Dzierżencki".

Wymiary w ramie: 26,5x23 cm (15,5x11,5 cm)

2 500 zł

02-08-2024
Sarenki Rosenthal R.Rempel 1936 r.
Figurka Para sarenek; porcelana, farby podszkliwne; wys. 15 cm, dł. 15,5 cm; sygn. drukiem zielenią chromu: Rosenthal| GERMANY| KUNSTABTEILUNG| SELB| Hangemalt/E. nr modelu 1638 oraz R.Rempel. Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthala, model Rudolf Rem

950 zł

02-08-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Henri Chapu, "La Pensée"
kraj: Francja

J.fran. : myśl

wymiary:

wys.: 41.5 cm

podst.: 24.5 cm
02-08-2024
Silesia Art Antyki
liczba obiektów: 7314