pojedynczy sznur pereł hodowanych Akoya, śr. 6,4-8,3 mm metal nieszlachetny
wisior: koral rzeźbiony florą i fauną
5 szt. pereł hodowanych słodkowodnych
dł. naszyjnika: 47,5 cm
dł. wisiora: 7 cm
masa: 33,72 g
ID 3797/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
koral rzeźbiony z motywem floralno-owocowym
metal złocony
długość: 19 cm
wymiary środkowego ornamentu: 5,7 x 4,2 cm
masa: 52,67 g
stan zachowania: współczesne umocnienie na spodzie
ID 3796/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
SZPILKA DO KRAWATA, KONIEC XIX W.
złoto brak pr. (~ 0,750)
kamea rzeźbiona w karneolu – przedstawienie rzymskiego wojownika
długość: 6,5 cm
masa: 2,77 g
ID 3743/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
WISIOREK Z PERŁĄ TAHITI I ROZETAMI, XIX/XX W.
srebro pr. 0,925
1 szt. perła hodowana Tahiti, śr. 15 mm
1 szt. rozeta diamentowa ~ 0,28 ct i 7 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,70 ct H-K/Si-P
łańcuszek wtórny, współczesny
długość: 41 cm
długość zawiesia: 3,3 cm
masa: 4,35 g
ID 3801/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
CYBIS Bolesław (1895-1957)
“Portret dziewczyny”, 1925 r.
Akwarela na papierze, sygn. i dat. p.g. “7/VI 25 / B. Cybis”.
Wymiary w ramie: 59x49 cm (40x30 cm)
29 000 zł
26-08-2024
ROZWADOWSKI Zygmunt (1870-1950)
"W drodze", 1918 r.
Ołówek na papierze, sygnowany i datowany pd. "Z.Rozwadowski". Wymiary w ramie: 44x55 cm (18x28 cm).
4 000 zł
26-08-2024
GUCCI, Srebrna KOPERTÓWKA
, 1930
Polecamy SREBRNĄ KOPERTÓWKĘ - Włochy, lata 30 XX w. wykonaną z niezwykłą, najwyższą starannością!
Srebro, waga 470 gr.
Wymiary: dł. 15.5 cm, wys. 4,5 cm, szer. 7,5 cm
9 000 zł
25-08-2024
Salon Sztuki Antyki Wrocław
CHLEBOWSKI Stanisław (1835 - 1884)
“Kair”, 1880 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d. “St.Chlebowski 1880”.
Wymiary w ramie: 63x52 cm (40x29 cm)
Obiekt został sprzedany
9 000 zł
22-08-2024
TIUNIN-WYSZOMIRSKA Joanna (1920 - 2015)
“Dama w berecie z piórem”
Olej na mosiądzu, sygn. p.g. “JWTiunin”. Na odwrociu nalepka.