Miśnia kolekcjonerski talerz kobalt Pinokio
Talerz wykonany jest w Miśnieńskiej fabryce i opatrzony oryginalną sygnaturą oraz wyciskanymi numerami. Datowany 1985 r. Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń. Dekoracyjny talerz to idealny pomysł na elegancki, ponadczasowy prezent dla bliskiej osoby. WYMIARY: Średnica 26 cm, Waga ok. 750 g.