Rosenthal wyjątkowy unikat przepiękny komplet kolekcjonerskich talerzy 4 sztuki cała seria.
Ta limitowana edycja inspirowana starożytnymi egipskimi obiektami. Talerze sygnowane są przez wytwórnię porcelany Rosenthal. Wysokiej jakości porcelana. Talerze wykonane perfekcyjne, bogato złocone i pieknie barwione. Stan zachowania: Porcelana w idealnym stanie . Wymiary: Średnica: 25 cm, Waga talerza 430 g.