Para kinkietów, eklektyzm, XIX/XX w., cynkal. Wymiary: wys. – 27,5 cm, dł. – 30,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/para-kinkietow/
Para kinkietów odlanych z cynkalu, malowane tzw. „brązą”. Stan zachowania dobry, nie były przerabiane na instalację elektryczną. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/para-kinkietow/