Biurko, koniec XIX w., Galicja, drewno iglaste i liściaste, politura szelakowa. Wymiary biurka wynoszą: wys. - 75 cm, dł. - 92 cm, gł. - 55 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/biurko-3/
Biurko 3-szufladowe, okleinowane fornirem orzechowym na konstrukcji z drewna iglastego. Nogi toczone, buczynowe. Blat późniejszy. Okucia z mosiądzu, wtórne. Stan zachowania nie wymagający jakichkolwiek napraw. Wymiary biurka wynoszą: wys. - 75 cm, dł. - 92 cm, gł. - 55 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/biurko-3/