Rosenthal Gdańsk talerz kobaltowy. Widok na Kościół Mariacki.
Wspaniały kobaltowy talerz przedstawiający panoramę Gdańska z roku 1940 z widokiem na Kościół Mariacki. Sygnowany Rosenthal Dział Sztuki Selb sygnatura z lat 40. Piekna ozdoba i rarytas dla kolekcjonerów. Stan zachowania: Porcelana w idealnym stanie. Wymiary: Średnica: 21,50 cm.